Plac Kościelny 8, 91-444 Łódź, Polska
+48 667-156-400
poczta@bascom.pl

Systemy audio-wizualne

Producent i integrator systemów teleinformatycznych

Coraz częstszym elementem przestrzeni stają się monitory wielkoekranowe obsługiwane poprzez systemy zarządzania multimediami. Rozwiązania oferowane przez Bascom umożliwiają wygodne zarządzanie przekazem reklamowo-informacyjnych w budynkach i przestrzeni publicznej.

System monitorów reklamowych – Digital signage

Systemy zarządzania przekazem reklamowym mogą być instalowane w sieciach rozległych np. sieciach handlowych lub na terenie jednego obiektu. Na stanowisko centralnym ustalane są schematy ramówek – czas wyświetlania i źródło sygnału (lista reklam, kanał TV ). Ramówki są przesyłane do stacji zarządzającej monitorem. Nośniki reklamowe przenoszone są poprzez protokół ftp lub pendrive na stację monitora. Każdy monitor, bez ograniczenia ilości, może wyświetlać inną treść.

Telebimy

Ekrany diodowe LED o wysokiej jasności są nowoczesnymi nośnikami wielkogabarytowego obraz. Odporne na warunki atmosferyczne powszechnie wykorzystywane w instalacjach zewnętrznych. Zarządzenie przekazem reklamowo-informacyjnych odbywa się tak jak w przypadku monitorów reklamowych.

Sale konferencyjne

Dostarczane i instalowane przez Bascom w salach system audiowizualny składa się z elektrycznego ekranu dobranego do wielkości sali, podwieszonego projektora, systemu kabli połączeniowych pozwalających w pełni kontrolować oba elementy, przyłącza do podpięcia mobilnego komputera do prezentacji, nagłośnienie sali złożone z głośników, wzmacniacza oraz bezprzewodowych mikrofonów. Sale są wyposażane w sieć komputerową stacjonarną lub bezprzewodową – w zależności od potrzeb.