Plac Kościelny 8, 91-444 Łódź, Polska
+48 667-156-400
poczta@bascom.pl

Realizacja

Producent i integrator systemów teleinformatycznych

Kwalifikacje

Kompetencje naszej firmy tworzy zespół kilkudziesięciu specjalistów różnych branż.

Projektowanie systemów

Specjalizujemy się w projektowaniu, integracji i realizacji systemów słaboprądowych, automatyki budynkowej, sprawowaniu nadzoru inwestorskiego oraz wdrożeniach oprogramowania. Użytkownikami naszych rozwiązań są hotele i restauracje, aquaparki, biura, zakłady przemysłowe, centra danych oraz instytucje publiczne.

Systemy inteligentnego budynku

Projektujemy i budujemy podsystemy wchodzące w zakres Budynku Inteligentnego – sieci teleinformatyczne, systemy kontroli dostępu, przyłącza telefoniczne, systemy alarmowe, dedykowane instalacje elektryczne, telewizję przemysłową. Dostarczamy materiały i urządzenia do budowy i wyposażania struktur światłowodowych i miedzianych.

Realizacja i nadzór inwestorski

Bascom jest generalnym wykonawcą inwestycji teletechnicznych (słaboprądowych) i informatycznych. Jesteśmy integratorem i producentem. Odpowiadamy za nadzór i obniżenie kosztów koordynacji prac oraz prawidłowe funkcjonowanie wszystkich podsystemów teletechnicznych i informatycznych w danej inwestycji. Dbamy o wysoką jakość obsługi dającą inwestorowi gwarancję bezpieczeństwa w prowadzonej działalności.