Plac Kościelny 8, 91-444 Łódź, Polska
+48 667-156-400
poczta@bascom.pl

O firmie

Producent i integrator systemów teleinformatycznych

BASCOM jest przedsiębiorstwem ukierunkowanym na rozwój nowoczesnych technologii teleinformatycznych, w szczególności systemów inteligentnego budynku oraz wdrażanie systemów zarządzania.

Doświadczenie i referencje

Od początku celem naszej działalności stało się świadczenie profesjonalnych usług w zakresie kompleksowego wykonywania instalacji teleinformatycznych. Główny nacisk postawiliśmy na kompleksowe usługi poczynając od zaprojektowania poprzez instalacje, pomiary, dokumentacje powykonawczą, a kończąc na serwisie. Staramy się, aby nasi Klienci otrzymali profesjonalnie zaprojektowane, w pełni funkcjonalne systemy. Nasze rozwiązania są wykorzystywane w kilku tysiącach obiektów.

Projektowanie systemów

Specjalizujemy się w projektowaniu, integracji i realizacji systemów słaboprądowych, automatyki budynkowej, sprawowaniu nadzoru inwestorskiego oraz wdrożeniach oprogramowania. Użytkownikami naszych rozwiązań są hotele i restauracje, aquaparki, biura, zakłady przemysłowe, centra danych oraz instytucje publiczne.

Systemy inteligentnego budynku

Projektujemy i budujemy podsystemy wchodzące w zakres Budynku Inteligentnego – sieci teleinformatyczne, systemy kontroli dostępu, przyłącza telefoniczne, systemy alarmowe, dedykowane instalacje elektryczne, telewizję przemysłową. Dostarczamy materiały i urządzenia do budowy i wyposażania struktur światłowodowych i miedzianych.

Realizacja i nadzór inwestorski

Bascom jest generalnym wykonawcą inwestycji teletechnicznych (słaboprądowych) i informatycznych. Jesteśmy integratorem i producentem. Odpowiadamy za nadzór i obniżenie kosztów koordynacji prac oraz prawidłowe funkcjonowanie wszystkich podsystemów teletechnicznych i informatycznych w danej inwestycji. Dbamy o wysoką jakość obsługi dającą inwestorowi gwarancję bezpieczeństwa w prowadzonej działalności.

Korzyści ze współpracy

Naszymi mocnymi stronami są:

•  Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji systemów teleinformatycznych
•  Własne rozwiązania wchodzące w skład podsystemów inteligentnego budynku
•  Liczne referencje poświadczające nasze umiejętności
•  Profesjonalizm w prowadzeniu nadzoru inwestycyjnego
•  Otwartość na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów
•  Doświadczona kadra 

Solidne podstawy

Kompetencje naszej firmy tworzy zespół kilkudziesięciu specjalistów różnych branż. Działamy od 1997 roku.

Zapraszamy do współpracy!